Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przerażająco dobra oferta Plusha – Samsung Galaxy A40 za 1 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plush przerażająco dobra oferta

Plush przyzwyczaił nas do dobrych cen. Teraz oferuje w swoim dwuletnim abonamencie Samsunga Galaxy A40 z opłatą startową wynoszą symboliczną złotówkę. Wcześniejsza cena wynosiła niemal 100 zł.


>>> Recenzja Samsung Galaxy A40 <<<


Samsung Galaxy A40 kosztuje tylko 1 zł w poniższym abonamencie no limit + 15 GB:

Plush przerażająco dobra oferta


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? Samsung Galaxy A40 kosztuje w Play bez umowy 1138 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 10 GB za 25 zł.


Opłata miesięczna wynosi 57 zł. Składa się na nią abonament za 25 zł oraz rata za telefon (32 zł). O ile abonament trwa 24 miesiące, to w tej konfiguracji Samsung spłacany jest w 36 ratach. Istnieje możliwość obniżenia ich liczby do 24, co jednak wiąże się ze wzrostem raty.

Samsung Galaxy A40 oferowany jest w Plushu w 4 wariantach kolorystycznych – czarnym, białym, niebieskim oraz koralowym. Uwaga – tego ostatniego zostało już tylko kilka sztuk!


>>> Przejdź do promocji <<<

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: