Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A20e na Święta w Plushu za 1 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Plush stosunkowo rzadko oferuje smartfony za symboliczną złotówkę. Inaczej jest z Samsungiem Galaxy A20e, który promowany jest z okazji Świąt.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%

Samsung Galaxy A20e kosztuje na start tylko 1 zł, a jego opłata miesięczna wynosi 49 zł, która dodawana jest do niskiego (ale bardzo atrakcyjnego) abonamentu Plush ABO 15 GB. Według operatora jest to świetny prezent pod choinkę.


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? Samsung Galaxy A20e kosztuje w Play bez umowy 798 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 10 GB za 25 zł.


Smartfon koreańskiego producenta dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych - koralowym, czarnym, niebieskim oraz czarnym. Operator chwali się w swoim pakiecie m.in. transferem 15 GB oraz bonusem 10 GB na YouTube’a i Tik Tok.


>>> Przejdź do promocji <<<

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów