Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Philips S318 za 1 zł w Plushu

avatar
1
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plush telefony

Do abonamentu Plusha dołączył kolejny model smartfona – Philips S318. Nabędziemy go u tego operatora za symboliczną złotówkę.

Porównaj oferty na abonament

Philips S318 za 1 zł

Jeszcze niedawno w ofercie operatora znajdowało się zaledwie 6 modeli telefonów. Obecnie jest ich ponad dwukrotnie więcej. I dobrze – im większy wybór, tym lepiej dla klientów. Philipsa S318 dostaniemy za 1 zł w abonamencie Plush ABO 15 GB:

Plush telefony

Abonament trwa 2 lata, a do kwoty 25 zł należy doliczyć miesięczną ratę za telefon w wysokości 19 zł. Opłaty miesięczne wynoszą w sumie 44 zł, co oznacza, że Philips S318 jest obecnie jednym z najtańszych smartfonów w ofercie Plusha. Ponadto na osoby przenoszące numer czeka dodatkowa promocja – 3 miesiące abonamentu za 0 zł.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Plush obecnie dorzuca do Philipsa S318 powerbank w prezencie – tak samo, jak to robi Plus w swoim abonamencie:
https://komorkomat.pl/promocja/plus-abonament-philips-s318-powerbank/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.