Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Telewizja ze światłowodem Plusa – łącz usługi i płać mniej!

Obowiązuje do: odwołania
Plus promocja pakiet łączony

Plus promuje na swojej głównej stronie internetowej pakiet łączony z telewizją Polsat Box i swoim światłowodem. W ramach tej oferty możesz sporo zaoszczędzić!

Promocja Plus + Polsat Box

Przykładowy światłowód Plusa:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLUS+POLSAT BOX NA PLUS.PL

Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a przez pierwszy rok obowiązuje spore zniżki. Weźmy na tapetę najtańszą i najdroższą konfigurację TV+światłowodu w Plusie!

  • TV Polsat Box 55 kanałów + światłowód Plusa do 300 Mb/s – 49 zł miesięcznie (od 1 do 12 miesiąca; następnie 70 zł miesięcznie)
  • TV Polsat Box 136 kanałów + światłowód Plusa do 1 Gb/s – 109 zł miesięcznie (od 1 do 12 miesiąca; następnie 130 zł miesięcznie)

Jak widzisz, Plus/Polsat Box pobierają znacznie mniej przez pierwszą połowę umowy. Jakby tego było mało, jeżeli masz już abonament w Plusie lub telewizję Polsat Box, to powyższe ceny będą niższe o 9 zł każdego miesiąca przez 2 lata!

Oczywiście oprócz powyższych konfiguracji jest wiele pakietów „pośrednich”. Skorzystaj z okazji już teraz!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.