Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Netflix przez 6 miesięcy za 0 zł w Orange Love

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Orange Love Netflix promocja

Jeszcze więcej rozrywki na Święta w Orange! Wybierz pakiet łączony Orange Love Standard z darmowym Netflixem na pół roku i telewizorem lub smartfonem za 1 zł!

Orange Love na Święta

Pakiet łączony Orange Love Standard to oferta 4w1 – łączy w sobie usługi światłowodu, telefonii komórkowej, telewizji oraz telefonii internetowej.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ORANGE LOVE STANDARD NA ORANGE.PL

W Orange Love Standard abonament komórkowy zapewnia aż 50 GB transferu miesięcznego i nielimitowane usługi głosowe/tekstowe do wszystkich w Polsce i w roamingu UE. Telewizja liczy 131 kanałów, w tym 94 HD i 2 w 4K. Telefon internetowy zapewnia połączenia bez limitów, a prędkość światłowodu Orange zaczyna się od 300 Mb/s, choć można wybrać jeszcze szybsze łącza. Pakiet uzupełniają modem Funbox 6 i dekoder 4K Stream w cenie po 3,99 zł miesięcznie.

Cały pakiet Orange Love Standard kosztuje (przez pierwsze 6 miesięcy, kiedy nie będziesz płacił za Netflixa) tylko 99,99 zł, następnie (od 7 do 24 miesiąca) 162,99 zł z rabatami. Pamiętaj, że w tej cenie masz aż 4 – a licząc Netflixa nawet 5 – usługi.

Darmowy Netflix na 6 miesięcy to nie koniec atrakcji w Orange Love na Święta! Właśnie teraz w pakiecie Standard możesz dostać za symboliczną złotówkę telewizor TCL 32″ lub smartfona realme Narzo 50i Prime!

Specyfikacja techniczna realme Narzo 50i Prime:

  • ośmiordzeniowy procesor Unisoc T612 1,80 GHz
  • 3/4 GB RAM
  • 32/64 GB miejsca na dane
  • ekran IPS TFT 6,50″
  • aparat główny 8 Mpix
  • aparat do selfie 5 Mpix
  • bateria Li-Po 5000 mAh 10 W
  • Android 11
  • debiut II kwartał 2022

Netflix za 0 zł przez pół roku jest też dostępny w tańszym pakiecie Orange Love Mini – tutaj jednak nie ma telewizora/smartfona za złotówkę, nie ma też w ogóle telewizji i telefonu internetowego (pakiet 2w1).

Operator nie podaje jak długo potrwa świąteczna promocja Netflixa w Orange Love. Lepiej nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji!

Zobacz również: Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2022

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (6 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów