Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Netflix i CANAL+ przez 6 miesięcy za 0 zł w Orange Love

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
promocja Orange LOVE Netflix CANAL+

Jeszcze więcej rozrywki w Orange! Wybierz pakiet łączony Orange Love Standard z darmowym Netflixem i CANAL+ na pół roku! Operator przypomina o kończącej się promocji, której pierwsza odsłona zadebiutowała początkiem grudnia 2022 r.

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2023.

Promocja Orange Love

Pakiet łączony Orange Love Standard to oferta 4w1 – łączy w sobie usługi światłowodu, telefonii komórkowej, telewizji oraz telefonii internetowej.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ORANGE LOVE STANDARD NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

W Orange Love Standard abonament komórkowy zapewnia aż 50 GB transferu miesięcznego i nielimitowane usługi głosowe/tekstowe do wszystkich w Polsce i w roamingu UE. Telewizja liczy 131 kanałów, w tym 102 HD i 1 w 4K. Telefon internetowy zapewnia połączenia bez limitów, a prędkość światłowodu Orange zaczyna się od 300 Mb/s, choć można wybrać jeszcze szybsze łącza. Pakiet uzupełniają modem Funbox 3.0 i dekoder 4K Premium w cenie za odpowiednio 4,99 i 5,99 zł miesięcznie.

Cały pakiet Orange Love Standard kosztuje (przez pierwsze 6 miesięcy, kiedy nie będziesz płacił za Netflixa) tylko 99,99 zł, następnie (od 7 do 24 miesiąca) 162,99 zł z rabatami. Pamiętaj, że w tej cenie masz aż 4, a licząc Netflixa i 11 kanałów od CANAL+ nawet 6 usług.

Netflix za 0 zł przez pół roku jest też dostępny w tańszym pakiecie Orange Love Mini – tutaj jednak nie ma oferty telewizji i telefonu internetowego (pakiet 2w1).

Zobacz również: Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2022

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: