Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 miesiące Internetu LTE za 0 zł w Plusie

Obowiązuje do: odwołania
Plus LTE promocje

Operatorzy Plus i Cyfrowy Polsat udostępniają swój Internet LTE przez 3 miesiące za darmo. Dodatkowo do ich ofert wprowadzono świąteczne zestawy, które mogą być udanymi prezentami pod choinkę.

Świąteczny Internet w Plusie

Plus to pierwszy duży operator w Polsce wprowadzający świąteczne rabaty i promocje w tym roku. Przypominamy – od 7 listopada każdy klient abonamentu komórkowego otrzyma 6 miesięcy za darmo!Plus LTE promocje

W przypadku Internetu mobilnego czas darmowych rachunków został ustalony na 3 miesiące. Umowa z operatorem trwa 24 miesiące, ale rachunki będziemy płacić jedynie przez 21 okresów rozliczeniowych.

  • Plus 45 GB (sam SIM) – 40 zł miesięcznie, 840 zł przez 2 lata (wliczając rabat 0 zł przez 3 miesiące)

Po wykorzystaniu 45 gigabajtów można korzystać z Internetu LTE bez końca. Operator udostępnia z pakietem 45 GB również specjalny zestaw gamingowy:

  • laptop Omen by HP 15-dc0005nw – 93 zł miesięcznie przez 4 lata + 840 zł przez 2 lata (wliczając rabat 0 zł przez 3 miesiące)

Dla fanów szybkiego łącza czeka również światłowód Netii. Jego cena również wynosi 40 zł miesięcznie, a maksymalna prędkość to 150 Mb/s. Z rabatem smartDOM na klientów czeka aż 6 miesięcy za darmo!

Czy skorzystasz ze świątecznych promocji Plusa? Jeżeli szukasz oszczędności, to nie zwlekaj – będą one zapewne trwały przez większą część grudnia, ale mogą zostać zakończone niemal w każdej chwili.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów