Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

6 miesięcy abonamentu za 0 zł w Plusie!

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Plus wprowadza świąteczne promocje! Od 7 listopada każdy abonament dla osób fizycznych i biznesowych jest dostępny za darmo przez pierwsze 6 miesięcy!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Świąteczne promocje w Plusie

Dotychczas Plus nagradzał 6 miesiącami za 0 zł tylko osoby przenoszące numer do zielonego operatora. Teraz promocja została rozszerzona o nowych i stałych klientów, którzy chcą przedłużyć umowę. Ponadto oferuje nowoczesny sprzęt w supercenach.

Plus 6 miesięcy abonamentu za 0 zł

Zestawy i promowane telefony na Święta w Plusie:

W promocji elastycznej Plus Abonament operator oferuje dodatkowe 36 GB na cały czas trwania umowy. Rabat 0 zł przez 6 miesięcy dostępny jest także w ofertach z wieloma numerami, ale promocja obejmuje tylko numer główny. Więcej szczegółów na plus.pl.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów