Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

6 miesięcy abonamentu za 0 zł w Plusie!

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Plus 6 miesięcy abonamentu za 0 zł

Plus wprowadza świąteczne promocje! Od 7 listopada każdy abonament dla osób fizycznych i biznesowych jest dostępny za darmo przez pierwsze 6 miesięcy!

Świąteczne promocje w Plusie

Dotychczas Plus nagradzał 6 miesiącami za 0 zł tylko osoby przenoszące numer do zielonego operatora. Teraz promocja została rozszerzona o nowych i stałych klientów, którzy chcą przedłużyć umowę. Ponadto oferuje nowoczesny sprzęt w supercenach.

Plus 6 miesięcy abonamentu za 0 zł

Zestawy i promowane telefony na Święta w Plusie:

W promocji elastycznej Plus Abonament operator oferuje dodatkowe 36 GB na cały czas trwania umowy. Rabat 0 zł przez 6 miesięcy dostępny jest także w ofertach z wieloma numerami, ale promocja obejmuje tylko numer główny. Więcej szczegółów na plus.pl.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: