Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia 5 z bonusem w Plusie od 399 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Sony Xperia 5 abonament

Flagowy Sony Xperia 5 debiutuje u kolejnego operatora. Tym razem przyszła kolej na Plusa, który oferuje smartfona w swoim abonamencie oraz sklepie online. I to w wyśmienitej cenie!

Xperia 5 w Plusie

Sony Xperia 5 w promocyjnym zestawie będzie dostępny w ofercie Plusa od 11 października. Zestaw zawiera bezprzewodowe słuchawki Sony WF-1000XM3 z systemem osłabiania zewnętrznego hałasu.

Sony Xperia 5 abonament

Ceny startowe zaczynają się od 399 zł. Do abonamentu należy doliczyć raty za Xperię 5, które prezentują się następująco:

  • 158 zł miesięcznie (24 raty) lub
  • 106 zł miesięcznie (36 rat)

Świetna wiadomość dla stałych klientów Plusa. Te osoby, które zdecydują się na przedłużenie umowy, otrzymają telefon bez opłaty startowej. Wysokość rat w ich przypadku prezentuje się następująco:

  • 174,97 zł miesięcznie (24 raty) lub
  • 116,65 zł miesięcznie (36 rat)

Uwaga! Zestaw Sony Xperia 5 + słuchawki WF-1000XM3 można kupić również na raty 0% bez abonamentu. Plus chwali się cenami, które mają być niższe o około 300 zł niż na rynku.

Sony Xperia 5 dostępny jest w kolorze niebieskim i czarnym.

Zobacz również:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

>>> Szukasz telefonu bez abonamentu na 2 lata? <<<

Sony Xperia 5 bez umowy w Play kosztuje 3699 zł (lub 10 rat po 369,90 zł), a do telefonu możesz zamówić tanią ofertę bez limitu za 25 zł z bezterminową umową i transferem 10 GB na start.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.