Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia 5 ze słuchawkami za 1 zł w Play!

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Premiera w Play warta odnotowania - od dziś w ofercie operatora dostępny jest Sony Xperia 5! Zestaw startowy zawiera bezprzewodowe słuchawki nauszne japońskiego producenta.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Flagowiec Sony w Play za 1 zł

Ceny za najnowszego flagowca z Kraju Kwitnącej Wiśni zaczynają się od 1 zł w abonamencie (Play Solo L) za 180 zł miesięcznie. Na drugim biegunie znajduje się konfiguracja za 2239 zł na start i 80 zł na miesiąc przy zachowaniu tych samych warunków umowy (no limit, 35 GB w kraju).

Przykładowe konfiguracje abonamentu Play z Sony Xperia 5:

Sony Xperia 5 promocja

Zestaw Play wzbogacony jest o bezprzewodowe słuchawki Sony WH-XB900, których wartość wynosi około 900 zł.

Flagowy Sony Xperia 5 (również ze słuchawkami) oferowany jest też w ofercie bez abonamentu i simlocka za 3699 zł. Play umożliwia rozbicie ceny telefonu na 3-36 rat miesięcznych. Którą opcję wybierzesz?

Uwaga - Play nie informuje jak dużo dostępnych jest zestawów ze słuchawkami Sony. Lepiej nie zwlekać i szybko podjąć decyzję!

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów