Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S20 + słuchawki Galaxy Buds+ gratis w Plusie

Obowiązuje do: 04.10.2020 lub wyczerpania zapasów

Kup smartfona z serii Galaxy S20 i odbierz w prezencie bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds+. Ich wartość wynosi 729 zł, ale w Plusie dostaniesz je w prezencie:

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Recenzja Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra ->

Promocja obejmuje modele Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz topowego Galaxy S20 Ultra 5G. Poniżej prezentujemy przykładowy abonament z jednym z nich:

Przejdź do promocji ->

Zasady promocji są bardzo proste:

  1. Kup smartfon Galaxy S20, S20+, S20+ 5G, S20 Ultra od 14.09 do 04.10.2020 r.
  2. Aktywuj swoje nowe urządzenie i uruchom na nim aplikację Samsung Members do 07.10.2020 r. W aplikacji Samsung Members kliknij w banner promocyjny.
  3. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie od 14.09 do 11.10.2020 r. Załącz dowód zakupu i adres do wysyłki.
  4. W terminie 10 dni roboczych od przesłania Uczestnikowi potwierdzenia pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Organizator wyśle Nagrody do Uczestników spełniających warunki udziału w Promocji.

Uwaga - liczba nagród jest ograniczona! Promocja trwa maksymalnie do 4 października. Pospiesz się, a za słuchawki Samsung Galaxy Buds+ mogą być Twoje za darmo!

Zobacz również:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x