Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowość w Play – Xiaomi Redmi 5 za 1 zł i obniżki cen

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Play obniżył ceny poszczególnych modeli telefonów komórkowych. Wprowadził także nowość do swojej oferty - Xiaomi Redmi 5. Dostępny jest on na stronie operatora już za symboliczne 1 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Xiaomi za 1 zł w Play

Xiaomi Redmi 5 kosztuje 1 zł w abonamencie za 70 zł. Operator zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także 10 GB na pełnej prędkości (dalej lejek do 1 Mb/s).

ochrona ekranu Play

Kwota 70 zł miesięcznie zawiera rabat -10 zł za przeniesienie numeru. Jeżeli wybierzemy nowy, to abonament wzrośnie do 80 zł. Przez całą dwuletnią umowę zapłacimy zatem łącznie 1731 lub 1971 zł. Opłaca się zatem zachować stary numer, gdyż oznacza to oszczędność 240 zł.

Oto niektóre modele z nowymi cenami:

Play przygotował nowe cenniki urządzeń nie tylko w abonamencie, ale również w ofertach mix i biznesowych. Wszystkie ceny i konfiguracje ofert znajdziesz na stronie Play. Zmiany w cennikach dotyczą także sieci Red Bull Mobile.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów