Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kanał SCI FI czasowo odkodowany w Play NOW TV BOX!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
grafika firmy Play przedstawiająca plakat promujący serial Orphan Black: Echa na odkodowanym kanale SCI FI

Jesteś fanem fantastyki popularnonaukowej? Dobrze się składa, bo kanał telewizyjny SCI FI został tymczasowo odkodowany dla wybranych klientów sieci komórkowej Play.

Odkodowany kanał SCI FI w Play

O jakich ofertach fioletowego operatora Play mowa? Kanał SCI FI zostaje odkodowany dla:

  • Klientów ofert Start z dekoderem,
  • pakietu Optymalnego w Telewizji Nowej Generacji,
  • pakietu Podstawowego PLAY NOW TV BOX.

Co możesz obejrzeć na kanale telewizyjnym SCI FI? Głównie filmy i seriale sci-fi, a obecnie Play poleca zwłaszcza serial pt. „Orphan Black: Echa”.

Dylematy moralne dotyczące tworzenia ludzkiego życia wbrew siłom natury to motyw, który już od czasów „Frankensteina” regularnie przewija się w historiach science-fiction. Ten biopunkowy serial kontynuuje tę fascynującą tradycję. W środku XXI wieku, gdy niespodziewany zbieg wypadków ujawnia, jak bardzo jej życie jest w tajemniczy sposób związane z życiem innych ludzi, młoda kobieta imieniem Lucy (Krysten Ritter) postanawia rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia. Szybko przekonuje się jednak, że jej poszukiwania wiodą w fizycznie – i psychologicznie – niebezpieczne rejony; do świata, gdzie nauka, miłość i zdrada wchodzą w brutalny konflikt.

Źródło: blogplay.pl.

Kanał SCI FI zostaje odkodowany do 18 kwietnia, a więc na niemal miesiąc! Po tym czasie dostęp do SCI FI zostanie automatycznie wyłączony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: