Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

50 GB w Play na Kartę

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
50 GB Play RBM

Play zachęca do skorzystania z jego oferty na kartę. W tym celu wprowadził nową promocję z bonusową paczką 50 GB. Ekstra transfer jest ważny przez 30 dni od momentu jego aktywacji.

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

50 GB ekstra

Aby cieszyć się z dodatkowych 50 gigabajtów, wystarczy zakupić starter sieci Play lub Red Bull Mobile i zarejestrować swój numer. Następnie wystarczy aktywować bonus następującym kodem USSD: *111*872*1#.

Starter Play:

50 GB Play RBM

Promocja 50 GB w Play ważna jest do 8 stycznia. Więcej szczegółów na jej temat w Regulaminie operatora. Lista taryf, w której ona obowiązuje:

  • Play na Kartę Rok Ważności Konta
  • Play na Kartę
  • Play na Kartę Lubię to!
  • Formuła Play na Kartę
  • Play na Kartę odNOWA
  • RBM Energy na Kartę

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.4/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: