Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A40 z gwarancją najniższej ceny w Play

Obowiązuje do: 09.06.2019 lub odwołania

Sieć Play promuje na swojej stronie internetowej Samsunga Galaxy A40 z gwarancją najniższej ceny. Nowy model koreańskiego producenta dostaniemy już za symboliczną złotówkę.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Galaxy A40 za 1 zł

Samsung Galaxy A40 kosztuje 1 zł w abonamencie bez limitów za 100 zł miesięcznie. Oto inna propozycja, tańsza o 20 zł, lecz z tymi samymi usługami - nielimitowanymi połączeniami głosowymi i tekstowymi oraz 30 GB:

Samsung Galaxy A40 abonament

Gwarancja najniższej ceny obejmuje telefon dostępny w abonamencie indywidualnym i nie dotyczy ofert na raty, przenoszących numer oraz pakietów grupowych. Promocja trwa do odwołania, lecz nie dłużej niż do dnia 9 czerwca.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów