Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P30 Lite + Watch GT w Orange za 0 zł

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Orange oferuje wiele atrakcyjnych zestawów, a jednym z nich bez wątpienia jest Huawei P30 Lite z inteligentnym zegarkiem Watch GT. Za całość nie zapłacimy w opłacie startowej ani złotówki.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Przeczytaj naszą recenzję Huawei Watch GT <<<


Zestaw z chińskim sprzętem za 0 zł oferowany jest w nowym abonamencie Orange - Planie Mobilnym 55 oraz Planie Mobilnym 75. Poniżej prezentujemy tańszy pakiet:

Huawei P30 Lite Huawei Watch GT

Huawei P30 Lite dostępny jest w kolorze czarnym, niebieskim lub białym. Z kolei zegarek Huawei GT dostępny jest w 2 wariantach:

  • srebrny - Huawei Watch GT Classic (skórzana opaska)
  • czarny - Huawei Watch GT Sport (gumowa opaska)

Umowa trwa standardowe 24 miesiące. Operator oferuje w swoich abonamentach bardzo duże pakiety danych, po wykorzystaniu których transfer wciąż działa, lecz z prędkością do 1 Mb/s. Niezależnie od wybranego modelu Watch GT cena pozostaje ta sama.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów