Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zwrot do 800 zł z Samsung Galaxy w Play!

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Galaxy Note20 Ultra zwrot 800 zł

Szukasz nowego smartfona bez kosztów abonamentu? Co powiesz na jednego z tegorocznych modeli Samsunga, w dodatku ze sporym rabatem!

Recenzja Samsung Galaxy S20

Ów rabat to nic innego, jak promocyjna premia, którą wypłacisz z bankomatu po zakupie i zarejestrowaniu smartfona. Wysokość zwrotu zależy od jego modelu. Wszystkie oferowane są bez umowy, ale jeżeli preferujesz abonament, do znajdziesz je też m.in. w pakiecie Solo L:

Przejdź do promocji ->

Maksymalna wartość nagrody to aż 800 zł! Oto modele objęte promocją Samsunga:

  • Samsung Galaxy A51 – zwrot w wysokości 300 zł
  • Samsung Galaxy S20 – zwrot 400 zł
  • Samsung Galaxy S20+ 5G – zwrot 600 zł
  • Samsung Galaxy Note20 5G – zwrot 600 zł
  • Samsung Galaxy S20 Ultra – zwrot 800 zł
  • Samsung Galaxy Note20 Ultra – zwrot 800 zł

Promocja trwa od 12 października do 1 listopada 2020. Oto jej dokładne zasady:

  1. Kup smartfon Samsung z serii Galaxy S20, Note20 lub Galaxy A51, A51 5G, A71 albo tablet Galaxy Tab S7 lub Tab S7+ u partnerów handlowych w dniach 12.10-01.11.2020 r. i aktywuj go do 04.11.2020 r. Zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim urządzeniu. W aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie Samsung Galaxy odszukaj sekcję Oferty, a następnie zakładkę Korzyści. Znajdziesz tam baner promocyjny – kliknij i skorzystaj z promocji!
  2. Po 14 dniach od aktywacji urządzenia, kliknij w baner, który pojawi się w zakładce „Korzyści” w sekcji „Oferty” w aplikacji Samsung Members na twoim nowym urządzeniu.
  3. Po kliknięciu w baner pobierz kupon z kodem, który posłuży Ci do wypłaty gotówki w jednym z bankomatów Euronet. Na Twój adres e-mail przesłany zostanie kod PIN. Promocja Samsung – kup Samsung Galaxy i odbierz gotówkę Po kliknięciu w banner, kliknij w przycisk „Pobierz kupon”, który później posłuży Ci za numer transakcji przy wypłacie gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w czwartek kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na Twój adres e-mail, podany w ramach rejestracji Konta Samsung. Przygotuj kod z aplikacji oraz kod PIN i w ciągu 7 dni znajdź bankomat Euronet. W menu wybierz Promocja Samsung, wprowadź niezbędne dane i odbierz gotówkę!
  4. W ciągu 7 następnych dni udaj się z kodem z aplikacji oraz kodem PIN do bankomatu sieci własnej Euronet, obsługującego promocję. Wybierz opcję transakcji bez karty, odnajdź w menu „Promocja Samsung”, po czym wprowadź numer transakcji oraz kod PIN. Odbierz gotówkę.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: