Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kupony Biedronka o wartości 50 zł w Play!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Play 9 miesięcy 0 zł

Play zachęca do zakupów w swoim sklepie online nie tylko niskimi cenami. Do 4 grudnia – lub wyczerpania puli zapasów – do kupionych telefonów dostaniesz voucher do Biedronki!

Voucher Biedronka w Play

Promocją objęte są urządzenia bez umowy na abonament. Kupujesz dowolny sprzęt, a w koszyku zamówień na play.pl otrzymujesz dodatkowo kupon Biedronka.

Przejdź do promocji

Jego wartość zależy od ceny kupionego urządzenia:

  • sprzęt za 99 do 398 zł – bon Biedronka 20 zł
  • sprzęt za 399 i więcej zł – bon o wartości 50 zł

Promocja trwa do 4 grudnia (do godziny 23:59) lub wyczerpania puli zapasów – przewidziano po 2000 kuponów o wartości 20 i 50 zł. Nie czekaj jednak do 4 grudnia tylko ze względu na bony Biedronka – właśnie teraz trwa Black Weekend w Play z rabatem -40%! Masz niepowtarzalną okazję na zakup telefonu w świetnej cenie, a do tego zyskać bon na zakupy.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: