Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

BLACK WEEKEND na lajcie! Rabaty w lajt mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
lajt mobile Black Friday

Wirtualna sieć lajt mobile wprowadza wielkie rabaty z okazji Black Friday! Liczne zniżki znajdziesz w ofercie na abonament, na kartę oraz w Internecie mobilnym operatora.

Promocje Black Friday u operatorów

Promocja trwa od 27 do 29 listopada. Oto przykładowy abonament objęty akcją na Blak Friday 2020 lajt mobile w standardowej cenie:

Przejdź do promocji

Black Weekend w lajt mobile obejmuje:

  1. Startery. Cena spada z 9 do 1 zł, pobierana jest też symboliczna opłata 1 zł za wysyłkę. Na starterze masz do wykorzystania standardowe 9 zł, a do pierwszego doładowania otrzymasz 50% środków gratis.
  2. Złote numery. Ich cena zaczyna się od 10 zł, a wysyłka wynosi symboliczne 1 zł.
  3. Abonament i Internet mobilny. Rabaty wynoszą -50% dla nowych klientów w planach No Limit L (cena spada z 44,99 do 22,50 zł na 1 miesiąc w umowach bezterminowych i na 6 miesięcy lub 4 miesiące 50% dla umowy na 2 lata), a także Internet 300 GB (cena spada z 39,99 do 20 zł): pierwszy miesiąc tańszy o 50% w umowie bezterminowej i na 6 miesięcy lub 4 miesiące 50% dla umowy na 2 lata.

W lajt mobile wszystko załatwisz online! Nie tylko zamówisz wybraną usługę, ale też bezpiecznie doładujesz konto, a nawet zarejestrujesz Złote Numery i standardowe numery. Bez wychodzenia z domu!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: