Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi Mix 2 SE tylko w Play od 279 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Xiaomi Mi Mix 2 abonament

Play chwali się posiadaniem na wyłączność w swojej ofercie modelu Xiaomi Mi Mix 2 SE. Dostaniemy go już za 279 zł w jednorazowej opłacie startowej w ramach abonamentu indywidualnego.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Xiaomi Mi Mix 2 SE tylko w Play

Smartfon Xiaomi Mi Mix 2 SE z aż 8 GB RAM otrzymamy już w cenie 279 zł i w abonamencie 200 zł miesięcznie. Według fioletowego operatora ta konfiguracja jest najczęściej wybieraną opcją przez klientów.

Xiaomi Mi Mix 2 abonament

Jak jednak często bywa, całość kontraktu z minimalną opłatą startową za telefon nie wychodzi korzystnie. Oto wybrane plany taryfowe – najniższy i najwyższy abonament oraz pakiety pośrednie:

  • Stan Nielimitowany Solo 60 – 2729 zł na start, 60 zł miesięcznie, 4219 zł przez 2 lata
  • Stan Nielimitowany Solo 100 – 1989 zł na start, 100 zł miesięcznie, 4439 zł przez 2 lata
  • Stan Nielimitowany Solo 120 – 1689 zł na start, 120 zł miesięcznie, 4619 zł przez 2 lata
  • Stan Nielimitowany Solo 200 – 279 zł na start, 200 zł miesięcznie, 5129 zł przez 2 lata

Jak widzimy, różnice w cenie między najtańszym a najdroższym wariantem sięgają ok. 900 zł w skali 24 miesięcy. Ponieważ jednak w pakiecie Stan Nielimitowany Solo 60 model Xiaomi Mi Mix 2 SE jest drogi, warto wybrać wariant z abonamentem miesięcznym równym 100 lub 120 zł.

Dla wielu może być to złoty środek – nie wymaga wyłożenia „na start” prawie 3000 zł, a z drugiej strony rachunki miesięczne są o połowę niższe, niż w przypadku abonamentu z najniższą opłatą za telefon.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: