Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zestaw Huawei P30 Lite ze słuchawkami od 1 zł w Play

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Huawei FreeBuds Lite

Od początku maja Play oferuje Huaweia P30 Lite ze słuchawkami Huawei FreeBuds Lite. Cena startowa za ten ciekawy zestaw zaczyna się już od symbolicznej złotówki!

Huawei FreeBuds Lite za 1 zł

Za nowego średniobudżetowca i oryginalne bezprzewodowe słuchawki producenta zapłacimy 1 zł w abonamencie bez limitów z 30 GB za 140 zł miesięcznie. Jeżeli to zbyt wysoka opłata miesięczna, to można ją obniżyć podwyższając jednorazową cenę za Huawei P30 Lite i słuchawki FreeBuds Lite.

Huawei FreeBuds Lite

Oto przykładowe konfiguracje z abonamentem Solo L 30 GB:

  • 1 zł na start – 140 zł miesięcznie
  • 299 zł na start – 110 zł miesięcznie
  • 799 zł na start – 90 zł miesięcznie

Play umożliwia obniżenie opłat miesięcznych – wystarczy zamówić więcej kart SIM na jednym rachunku. Jeżeli szukasz oferty dla całej rodziny, to ceny – w przypadku zakupu zestawu za złotówkę – spadają ze 140 do 125 zł na osobę (Duet L) lub nawet do 115 zł na osobę (Play Pokolenia).

Huawei P30 Lite dostępny jest w kolorze czarnym i niebieskim. Z kolei bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Lite oferowane są w białym wariancie kolorystycznym. Który z nich wybierzesz?

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów