Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor 20 w Play i voucher na… bilet lotniczy!

Obowiązuje do: 31.08.2019

Flagowy Honor 20 zadebiutował na polskim rynku, w tym u operatora Play. Dostaniemy go w umowie na abonament lub bez umowy - również na raty 0%.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Ceny Honor 20 w Play

Cena Honora 20 w Play bez abonamentu wynosi 1999 zł (lub 10x 199,90 zł). O jego niskiej cenie i szczegółach technicznych pisaliśmy kilka dni temu. Smartfon będzie również dostępny w innych sklepach internetowych od 1 lipca.

Play udostępnia go również w abonamencie od 1 zł. Jeżeli chcemy go kupić w tak minimalnej opłacie, musimy przygotować się na miesięczne rachunki w wysokości 170 zł.

Honor 20 abonament

Inne przykładowe konfiguracje abonamentu Solo L z Honorem 20:

  • 1289 zł na start, 100 zł miesięcznie
  • 589 zł na start, 130 zł miesięcznie
  • 179 zł na start, 150 zł miesięcznie

Honor 20 dostępny jest w kolorze niebieskim. Czarny wariant kolorystyczny nie jest (jeszcze) oferowany w Play.

To nie wszystko! Honor przeprowadza akcję promocyjną „Leć robić zdjęcia” dla wszystkich nabywców Honora 20, którzy kupią go w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia:

Marka HONOR po raz pierwszy w Polsce przygotowała specjalną promocję lotniczą skierowaną do swoich fanów. Przy zakupie smartfona HONOR 20 lub HONOR 20 Lite kupujący otrzymają podwójny (w przypadku zakupu HONOR 20) lub pojedynczy (w przypadku zakupu HONOR 20 Lite) voucher lotniczy na podróż w dwie strony do jednego z 16 miast w Europie. Wśród możliwych destynacji znajdują się między innymi Londyn, Paryż, Barcelona, Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Dublin, Madryt, Mediolan, Praga czy Rzym. To właściciel nowego smartfona wybiera kiedy i gdzie chce lecieć (robić zdjęcia)!

Źródło: Honor Polska.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów