Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

HAMMER Energy 2 w Play od 1 zł z prezentem

Obowiązuje do: 30.04.2020 lub wyczerpania zapasów

Od niedawna w Play oferowany jest pancerny HAMMER Energy 2. Telefon dostępny jest na start (w zależności od wybranego pakietu) już od symbolicznej złotówki z bonusem.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Bonusy z 3 telefonami HAMMER

Smartfon oferowany jest za 1 zł w pakiecie za 65 zł miesięcznie. Poniżej prezentujemy jeszcze tańszy wariant abonamentu Solo S:

Przejdź do promocji ->

Jeżeli preferujesz zakup bez umowy na abonament, to w sklepie Play online kupisz HAMMERA Energy 2 za 699 zł lub w 10 ratach 0% po 69,90 zł miesięcznie. Nowość polskiego producenta (debiut na rynku w I kwartale bieżącego roku) oferowana jest w kolorze czarnym. W prezencie otrzymasz radio budowlane.

To nie koniec bonusów z telefonami HAMMER! Oto kolejne gratisy:

  • HAMMER Explorer - 100 zł + gwarancja 36 miesięcy
  • HAMMER Energy 18×9 - dalmierz laserowy

Co musisz zrobić, aby odebrać prezent:

  1. W okresie 25.03.2020 - 30.04.2020 dokonaj zakupu smartfona HAMMER objętego promocją w sklepie Organizatora lub w innych sklepach na terenie Polski. Następnie wejdź ponownie na tę stronę, zapoznaj się z Regulaminem Promocji i do dnia 15.05.2020 wypełnij „Formularz 1” poniżej strony (należy załączyć zdjęcie paragonu lub faktury oraz wpisać numer IMEI zakupionego modelu).
  2. W odpowiedzi, w ciągu 21 dni od momentu wypełnienia „Formularza 1” na podany adres e-mail lub numer telefonu otrzymasz od nas informację na temat Twojego kodu promocyjnego oraz link do „Formularza 2”. Wypełnij „Formularz 2” możliwie sprawnie podając swój kod oraz adres pocztowy, na który mamy wysłać Prezent.
  3. Odbierz przesyłkę. Znajdziesz w niej dedykowany Prezent.

Zobacz również:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów