Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

HAMMER Energy 2 w Play od 1 zł z prezentem

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
HAMMER bonusy

Od niedawna w Play oferowany jest pancerny HAMMER Energy 2. Telefon dostępny jest na start (w zależności od wybranego pakietu) już od symbolicznej złotówki z bonusem.

Bonusy z 3 telefonami HAMMER

Smartfon oferowany jest za 1 zł w pakiecie za 65 zł miesięcznie. Poniżej prezentujemy jeszcze tańszy wariant abonamentu Solo S:

Przejdź do promocji ->

Jeżeli preferujesz zakup bez umowy na abonament, to w sklepie Play online kupisz HAMMERA Energy 2 za 699 zł lub w 10 ratach 0% po 69,90 zł miesięcznie. Nowość polskiego producenta (debiut na rynku w I kwartale bieżącego roku) oferowana jest w kolorze czarnym. W prezencie otrzymasz radio budowlane.

To nie koniec bonusów z telefonami HAMMER! Oto kolejne gratisy:

  • HAMMER Explorer – 100 zł + gwarancja 36 miesięcy
  • HAMMER Energy 18×9 – dalmierz laserowy

Co musisz zrobić, aby odebrać prezent:

  1. W okresie 25.03.2020 – 30.04.2020 dokonaj zakupu smartfona HAMMER objętego promocją w sklepie Organizatora lub w innych sklepach na terenie Polski. Następnie wejdź ponownie na tę stronę, zapoznaj się z Regulaminem Promocji i do dnia 15.05.2020 wypełnij „Formularz 1” poniżej strony (należy załączyć zdjęcie paragonu lub faktury oraz wpisać numer IMEI zakupionego modelu).
  2. W odpowiedzi, w ciągu 21 dni od momentu wypełnienia „Formularza 1” na podany adres e-mail lub numer telefonu otrzymasz od nas informację na temat Twojego kodu promocyjnego oraz link do „Formularza 2”. Wypełnij „Formularz 2” możliwie sprawnie podając swój kod oraz adres pocztowy, na który mamy wysłać Prezent.
  3. Odbierz przesyłkę. Znajdziesz w niej dedykowany Prezent.

Zobacz również:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: