Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OTVARTA – aktywacja numeru za 1 zł!

Obowiązuje do: 30.06.2024
grafika firmy OTVARTA przedstawiająca uśmiechniętą kobietę o rudych włosach na czerwonym tle trzymającą smartfona

Do oferty polskiego wirtualnego operatora  OTVARTA wróciła bardzo fajna promocja! Możesz w niej liczyć na znacznie tańszą aktywację numeru komórkowego. Cena? Tylko symboliczna złotówka!

Aktywacja w OTVARTA za 1 zł

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi obecnie tylko symboliczną złotówkę! Oto przykładowe abonamenty tej sieci MVNO.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 1 ZŁ ZA AKTYWACJĘ NUMERU NA OTVARTA.PL

Jak skorzystać z promocji za aktywację z e-umową w OTVARTA?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy podczas składania zamówienia w e-Sklepie OTVARTA wybrać dokumentową formę umowy (e-umowę). Rabat na opłatę aktywacyjną naliczy się automatycznie.

Standardowo opłata aktywacyjna w sieci OTVARTA wynosi 24 zł, ale aż do 29 grudnia 30 czerwca 2024 r. jest to tylko symboliczna złotówka! Jak wynika z regulaminów promocji, promocja ta nie wiąże się z inną, gdzie dostaniesz rabaty na aktywacje na kolejne karty SIM w OTVARTA.

Zobacz również: Rabat na kolejne aktywacje numerów w OTVARTA

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.