Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Matebook X Pro + Huawei P30 w Orange od 199 zł

Obowiązuje do: 18.05.2020

Niezwykle atrakcyjny zestaw czeka na Ciebie w Orange! Zamów Matebooka X Pro 2020 w jego abonamencie, a na start otrzymasz w prezencie eksflagowego Huaweia P30!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Recenzja Huawei P30 ->

Matebook X Pro 2020 16/512 GB wraz z Huawei P30 kosztuje w opłacie startowej 199 zł w poniższym abonamencie:

Przejdź do promocji ->

Do abonamentu 75 zł należy doliczyć osobną ratę za sprzęt, która wynosi 272 zł. Umowa trwa standardowe 24 miesiące. Możesz również wybrać opcję bez abonamentu - za laptopa i smartfona zapłacisz w ratach 20x 349,95 zł (0 zł na start).

Huawei Matebook dostępny jest w kolorze srebrnym, natomiast fotograficzny smartfon producenta z Kraju Środka w czarnym, niebieskim lub białym.

Oferta dostępna jest do 18 maja - nie wiadomo, czy po tym czasie sprzęt będzie dostępny w jednym zestawie sprzedażowym. Jego wysyłka do klienta odbędzie się po tym terminie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów