Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Matebook X Pro + Huawei P30 w Orange od 199 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Huawei Matebook X Pro promocja

Niezwykle atrakcyjny zestaw czeka na Ciebie w Orange! Zamów Matebooka X Pro 2020 w jego abonamencie, a na start otrzymasz w prezencie eksflagowego Huaweia P30!

Recenzja Huawei P30 ->

Matebook X Pro 2020 16/512 GB wraz z Huawei P30 kosztuje w opłacie startowej 199 zł w poniższym abonamencie:

Przejdź do promocji ->

Do abonamentu 75 zł należy doliczyć osobną ratę za sprzęt, która wynosi 272 zł. Umowa trwa standardowe 24 miesiące. Możesz również wybrać opcję bez abonamentu – za laptopa i smartfona zapłacisz w ratach 20x 349,95 zł (0 zł na start).

Huawei Matebook dostępny jest w kolorze srebrnym, natomiast fotograficzny smartfon producenta z Kraju Środka w czarnym, niebieskim lub białym.

Oferta dostępna jest do 18 maja – nie wiadomo, czy po tym czasie sprzęt będzie dostępny w jednym zestawie sprzedażowym. Jego wysyłka do klienta odbędzie się po tym terminie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.