Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate 20 Lite na wakacje w Orange

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Huawei Mate 20 Lite za darmo

Orange silnie promuje model Huawei Mate 20 Lite w swoim abonamencie. Smartfon dostępny jest za 0 zł na start w ofercie bez limitów.

Huawei Mate 20 Lite za 0 zł

Wg pomarańczowego operatora Huawei Mate 20 Lite jest „idealnym telefonem na wakacje”. Może pochwalić się podwójnym aparatem na pleckach i froncie (idealnie do selfie), NFC, trybem nagrywania slow motion, pojemną baterią i ładnym ekranem. Model gości na rynku od niemal roku (debiut końcem sierpnia 2018) i od tego czasu sporo staniał.

Oto przykładowa oferta Orange z Mate 20 Lite:

Huawei Mate 20 Lite za darmo

Jak widać, rata za urządzenie w Planie Mobilnym 55 wynosi 37,99 zł, ale w outlecie operatora spada do 30 zł (telefon odnowiony – zregenerowany). Klient zwolniony jest z opłaty startowej.

Orange udostępnia smartfona w kolorze czarnym, złotym oraz niebieskim. Na który z nich się zdecydujesz?

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.