Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Więcej GB w nju mobile w tej samej cenie! 100 GB na start

avatar
Obowiązuje do: odwołania
grafika nju mobile prezentująca 2 maskotki operatora w wiosennym krajobrazie

Od niedawna w nju mobile dostaniesz więcej gigabajtów w tej samej cenie! Dotyczy to nie tylko bezterminowych abonamentów komórkowych, ale i Internetu mobilnego. Na co możesz liczyć?

Więcej GB w nju

Pakiet nju internetowy – a więc Internet mobilny nju mobile – oferuje teraz nie 60, lecz aż 100 GB na start! I to w tej samej cenie 29 zł miesięcznie:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI INTERNETU MOBILNEGO NA NJUMOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Sieć nju zachowuje bonus gigabajtowy za staż, ale jest on proporcjonalnie większy! Obecnie zyskasz w sumie:

  • 200 GB po pół roku stażu
  • 250 GB po roku stażu
  • 300 GB po 2 latach stażu

W sumie możesz zyskać więc aż 300 gigabajtów (200 dodatkowych GB!) za lojalność! Nowe zasady są wprowadzone na stałe do oferty nju mobile. Obecnie zyskasz też więcej transferu danych GB w roamingu UE.

Przypominamy, że za przeniesienie numeru do nju mobile zyskasz 3 miesiące abonamentu za 0 zł! Większe paczki internetowe są dostępne także w ofertach głosowych (abonament, subskrypcja). Teraz jeszcze bardziej opłaca się skorzystać z oferty tej sieci komórkowej!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.