Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2 nowe pakiety Internetu mobilnego Netia 5G

Obowiązuje do: 21.12.2021

Netia wprowadziła 2 nowe pakiety Internetu mobilnego. Nie dość, że dostaniesz w nich naprawdę bardzo dużo transferu GB, to jeszcze otrzymasz łączność 5G!

Internet mobilny bez limitu ->

Netia Internet 5G

Otrzymasz w nich 500 i aż 1000 GB transferu 5G! To tak naprawdę te same pakiety, jakie od jakiegoś czasu oferuje sieć Plus.

Przejdź do promocji ->

Netia idzie jednak o krok dalej. Wysokość rachunków wynosi odpowiednio 100 i 200 zł miesięcznie, ale przez pierwszy kwartał nie będziesz płacił ani złotówki! Umowa zawierana jest na tradycyjne 24 miesiące.

Dodatkowo otrzymasz – na cały czas umowy – bezpłatny dostęp do platformy muzycznej Tidal, a także usługę Bezpieczny Internet (w tym przypadku 0 zł przez 2 miesiące). Jeżeli będziesz chciał ją kontynuować, to opłaty miesięczne wyniosą 9,99 zł.

Przenosząc numer do Netii możesz też wybrać ofertę z urządzeniem na 2 lata – jest to router Huawei 5G CPE Pro 2. Opłaty za pakiety 500 i 1000 GB wyniosą wówczas odpowiednio 130 i 230 zł. Oferty możesz zamówić przynajmniej do końca roku.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów