Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

100 GB na start z Mobile Vikings i Cyberpunk 2077

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Mobile Vikings 100 GB ekstra

Myślałeś o ofercie Mobile Vikings, ale nie mogłeś się na nią zdecydować? W podjęciu decyzji może pomóc promocja operatora z 100 GB na start – kup starter MV, skorzystaj z bonusu i przy okazji zrób dobry uczynek!

100 GB w Mobile Vikings

Perfekt Match to jeden z najlepszych pakietów na kartę, a Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier komputerowych ostatnich lat. Co je łączy?

Przejdź do promocji

Przez ten czas z każdej zakupionej oferty operatora, Mobile Vikings przekaże 10 zł na zbiórkę pieniędzy na zakup nowoczesnej ortezy. To właśnie dlatego pracownicy Mobile Vikings rozpoczęli rozgrywkę w Cyberpunk 2077, aby zebrać fundusze na pierwszy we Wrocławiu egzoszkielet! Do zebrania jest pół miliona złotych, liczy się więc każda złotówka.

Aby otrzymać paczkę 100 GB na start, wystarczy dołączyć do do sieci w trakcie streamu. Możesz go oglądać na żywo na Twitch.tv. Jak informuje operator Mobile Vikings:

  1. Wyobraź sobie świat, w którym każdy może zmodyfikować swoje ciało tak, by zyskało nadludzkie możliwości. Kamera na podczerwień wbudowana w oko? Mechaniczne implanty pozwalające dźwignąć samochód, jakby był torbą z zakupami? Ostrza ukryte w nadgarstkach? Tak wygląda uniwersum Cyberpunk 2077 – gry, na której premierę czekają gracze na całym globie.
  2. Ta futurystyczna sceneria nie jest czystą fantazją – już dziś istnieją technologiczne rozwiązania, które pozwalają na wzmocnienie możliwości ludzkiego ciała. Lub pomagają w przywróceniu tych utraconych.
  3. A my jesteśmy Mobile Vikings – komórkowy operator społecznościowy, który zamiast wydawać pieniądze na czcze akcje marketingowe, woli inwestować w coś dobrego. Bo za każdym numerem telefonu stoi człowiek.

Nowoczesny egzoszkielet może pomóc stanąć na nogi osobom z porażeniem lub niedowładem nóg.

Rozgrywka pracowników Mobile Vikings ma potrwać prawdopodobnie około 50-60 godzin – i to bez żadnych przerw! Gra będzie transmitowana przez 24 godziny na dobę.

Aby wpłacić pieniądze na zakup egzoszkieletu, nie trzeba się rejestrować. Wpłat dokonywać będzie można aż do zakończenia gry. Drugim sposobem na wsparcie charytatywnej zbiórki jest zamówienie karty Mobile Vikings ze specjalnym kodem CYBERPUNK. Każdy kto zakupi kartę SIM z tym kodem otrzyma ekstra 100GB ważnych przez 31 dni, natomiast Vikingowie z każdego zamówienia zrealizowanego w trakcie streamu przekażą 10 złotych na rzecz wsparcia zbiórki.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: