Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonamentowe rewolucje w T-Mobile

avatar
2
Obowiązuje do: zakończona
12 zamiast 24 miesięcy abonamentu w T-Mobile

12 zamiast 24 miesięcy abonamentu w T-Mobile

Wielu z nas wybiera oferty na abonament ze względu na tańszy (albo raczej – mniej odczuwalny po kieszeni przy zakupie) telefon od operatora. Innych ten rodzaj umowy odstrasza ze względu na jej długość trwania – zwykle 2 lata, czasami 3. T-Mobile postanowił pogodzić te dwie kwestie, oferując abonament z telefonem na jedyne 12 miesięcy!

Jeden rok zamiast dwóch

T-Mobile oferuje od początku marca skróconą do jednego roku taryfę Comfort za 69,99 zł miesięcznie. Do wyboru mamy prawie 50 modeli telefonów i smartfonów, w tym kilka za symboliczną złotówkę:

  • Alcatel Onetouch Pop3
  • Huawei Y5
  • LG Leon
  • Microsoft Lumia 550

Nietrudno policzyć, że w skali roku zapłacimy 839,88 zł za abonament nie licząc (co najmniej) 1 zł za telefon i 49,90 zł opłaty aktywacyjnej. Umowa będzie nas zatem łącznie kosztowała przynajmniej 890,78 zł. Standardowe ceny (poza operatorem) oferowanych modeli smartfonów zaczynają się od niespełna 350 zł, a więc sama usługa telefonii komórkowej jest warta około 40-45 zł miesięcznie. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Oferta Jump Comfort:

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jaki jest haczyk w smartfonie na 12 miesięcy bo nie wierzę że za prawie darmo dają huawei p9 lite za 449 w abonamencie na rok za 69 w tym raty za tel to tylko 35 a za tel place 34,99 czyli razem 69?

12 miesięcy to taki akurat czas, po takim okresie można rozeznać się w tym co jest nowego, a zmienianie częściej jest bez sensu bo aż tak dużo się nie zmienia.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.