Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Do 3 kart SIM w jednej ofercie dla firm w Lajt Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
1 rachunek 3 karty SIM Lajt Mobile

1 rachunek 3 karty SIM Lajt Mobile

Lajt Mobile oferuje atrakcyjne pakiety dla firm. Niektóre z tych planów taryfowych oferowanych jest z dodatkową kartą SIM.

Maksymalnie 3 numery na 1 umowie

Operator Lajt Mobile od dawna ma w swojej ofercie atrakcyjne pakiety dla firm. Nowe taryfy są jeszcze korzystniejsze – przykładowo, za 49,99 zł netto (61,49 zł brutto) dostaniemy:

  • 2 karty SIM
  • nielimitowane rozmowy
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • po 10 GB na każdą kartę z osobna

Istnieje możliwość zawarcia umowy zarówno na czas nieokreślony (umowa bezterminowa), jak i na 12 oraz 24 miesiące. W najdroższej ofercie (79,99 zł netto) otrzymamy takie same warunki, lecz z dodatkową trzecią kartą SIM. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: