Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB LTE za 10 zł w Lajt Mobile na kartę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Przecena Lajt Mobile 10 GB za 10 zł

Przecena Lajt Mobile 10 GB za 10 zł

Kolejna promocja w Lajt Mobile. Tym razem rabat obejmuje ofertę na kartę z transferem miesięcznym wynoszącym 10 GB LTE. Dzięki niemu cena pakietu zostaje zmniejszona z 24,90 zł do zaledwie 10 zł miesięcznie!

Taniej o 14,90 zł

Promocja „Strzał w dziesiątkę – #na kartę” trwa do odwołania i polega na obniżeniu ceny pakietu 10 GB LTE z opłaty aktywacyjnej wynoszącej 24,90 na 10 zł. Ważność pakietu nie ulega zmianie, a więc trwa 30 dni. Użytkownik ma możliwość aktywacji jednego pakietu w jednym okresie rozliczeniowym. Oczywiście po utracie jego ważności można aktywować nowy pakiet promocyjny, który nie odnawia się cyklicznie. Transfer danych pozbawiony jest lejka bezpieczeństwa, ale bez obaw – użytkownik zostanie poinformowany SMS-em o jego całkowitym wykorzystaniu.

Kod aktywacyjny pakietu 10 GB za 10 zł: *121*11*04#

Tak prezentuje się omawiana oferta w standardowej cenie 24,90 zł:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: