Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny T-Mobile 60 GB na 3 miesiące!

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Internet T-Mobile 60 GB na 3 miesiące

Co jest lepsze od Internetu mobilnego na 24 miesiące? Internet na 12 miesięcy. A od niego? Internet mobilny T-Mobile z umową na jedyne 3 miesiące!

T-Mobile Internet na 3 miesiące

Tak prezentuje się promocyjna oferta Internet mobilny T-Mobile na 3 miesiące:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI INTERNET NA 3 MIESIĄCE NA T-MOBILE.PL

Umowa z operatorem komórkowym T-Mobile Polska zawierana jest na okres zaledwie 3 miesięcy, a więc jednego kwartału. W cenie zaledwie 30 zł miesięcznie (po rabatach) dostaniesz aż 60 GB transferu danych na pełnej prędkości.

Jak informuje T-Mobile na swojej stronie internetowej:

Po przekroczeniu odpowiednio 40/60/100 GB w Cyklu Usługi, szacunkowa maksymalna prędkość transmisji danych w ramach tej usługi ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu do 16 kb/s – dla pobierania i wysyłania w technologiach 3G, 4G/LTE i wyższych.

Do wyboru jest wariant z urządzeniem lub bez. Oferta trwa do jej wycofania i/lub wyczerpania zapasów, ale nie można oprzeć się wrażeniu, że jest to stricte wakacyjna oferta promocyjna. Można z niej skorzystać wyłącznie online.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.