Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2x więcej GB w Premium Mobile za przeniesienie numeru!

Obowiązuje do: odwołania
Premium Mobile promocja 2X GB

Trwa świetna promocja w Premium Mobile! Przenieś numer do tej wirtualnej sieci GSM – lub wybierz całkowicie nowy numer – i zyskaj 2x więcej transferu danych!

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2023.

2x GB w Premium Mobile!

Promocja zagościła w końcem listopada 2022 roku, a obecnie operator ponownie ją promuje. Oto przykładowy bezterminowy abonament Premium Mobile:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 2X GB NA PREMIUMMOBILE.PL

Ile zyskasz gigabajtów w Premium Mobile za przeniesienie numeru lub wybranie nowego?

  • w taryfie Freedom2 – 60 GB co miesiąc,
  • w taryfie Freedom3 – 80 90 GB co miesiąc,
  • w taryfie Freedom4 – 120 GB co miesiąc,
  • w taryfie Freedom5 aż 220 GB co miesiąc.

Z racji zwiększenia promocyjnego zwiększenia transferu o 5G w pakietach Freedom1 i Freedom3, w tym ostatnim do dyspozycji uzyskasz nie 80, lecz aż 90 GB przez 3 pierwsze miesiące!

Skorzystaj z okazji już teraz! Promocja operatora trwa od 25 listopada 2022 roku do jej odwołania. 3x większy transfer obowiązuje przez 3 pierwsze miesiące/okresy rozliczeniowe.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.5/5 - (11 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.