Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Największym wydarzeniem na polskim rynku GSM było odświeżenie taryf mix przez Plusa. Kolejnymi nowościami wartymi odnotowania jest wspólna promocja Virgin Mobile i Komórkomatu, dzięki której można korzystać przez 2 miesiące z serwisu Tidal za darmo oraz wiele upustów cenowych Play i Red Bull Mobile. Nadszedł czas na poświąteczne rabaty i promocje!

Ulepszone oferty mix w sieci Plus

Plus logo

19 kwietnia Plus GSM odświeżył pakiety mix. Klienci sieci mają do dyspozycji większe pakiety internetowe – dotychczas w zależności od taryfy wynosiły one 1-4 GB, obecnie jest to 2-6 GB. Dodatkowo rozmowy wewnątrz sieci są nielimitowane oraz istnieje możliwość zmiany wielkości doładowania (taryfy) w dowolnym momencie trwania umowy. Dla najmłodszych Plus przygotował nową ofertę MINI MIX za 20 zł miesięcznie.

Więcej na ten temat – Ulepszony Mix Plus – więcej Internetu i nowy pakiet MINI MIX.

Promocja Virgin Mobile i Komórkomatu

Tidal w Virgin Mobile

Specjalna promocja operatora Virgin Mobile i Komórkomatu. Do zdobycia jest voucher na darmowe korzystanie z Tidala przez cały miesiąc. Wraz z okresem próbnym Tidala będziemy cieszyć się darmową muzyką przez całe 2 miesiące. Aby skorzystać z promocji, wystarczy przenieść numer do Virgin Mobile uzupełniając specjalny formularz. Ilość voucherów jest ograniczona.

Więcej na ten temat – Tylko na Komórkomacie: Virgin Mobile rozdaje vouchery na Tidal!

Poświąteczne rabaty i bonusy

Przeceny w Play i RBM

Nie na Święta, lecz po. Lepiej późno niż wcale – od 19 kwietnia w ofercie Play i Red Bull Mobile znajdziemy 6 przecenionych smartfonów. Są to modele taki marek, jak Apple, Samsung, Sony i LG. Każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że niższe ceny obowiązują nie tylko w abonamencie indywidualnym, ale również w ofertach duet/rodzinnych, mix oraz dla firm.

Więcej na ten temat – Poświąteczna obniżka cen 6 smartfonów w Play i RBM.

 

Znak handlowy Play

2 dni później, 21 kwietnia, operator P4 postanowił zaktualizować cennik kilku smartfonów. Podobnie, jak wcześniej, zmiany dotyczą wszystkich ofert i taryf Play oraz Red Bull Mobile. Dodatkowo do oferty sieci trafił LG G6 (wcześniej dostępny w przedsprzedaży) oraz Lenovo Moto Z w zestawie ze słuchawkami JBL.

Więcej na ten temat – Zmiana w cenniku Play i Red Bull Mobile.

 

Prezenty w Orange

W międzyczasie wiosenne upusty cenowe zawitały również w Orange. Smartfony marek Apple, Samsung, Sony, Huawei czy LG, a ceny niektórych z nich zaczynają się od – uwaga – 0 zł. Operator obniżył ceny również niektórych tabletów, a kolejnym sprzętem, jaki promuje jako „idealny prezent dla bliskiego” są konsole do gier komputerowych.

Więcej na ten temat – Idealny prezent dla bliskich w Orange – smartfony od 0 zł.

 

Wiosna z nju mobile

nju mobile z kolei oferuje do swoich bardzo dobrych abonamentów bez długoterminowej umowy gadżety. Tym razem do wyboru mamy 2 akcesoria: sportowe słuchawki bluetooth lub powerbank gratis. Na który się zdecydujesz? Promocja trwa do wyczerpania zapasów lub do końca kwietnia.

Więcej na ten temat – Słuchawki sportowe i powerbank gratis w nju mobile.

Pozostałe promocje i nowości

JA+ MIX smerfny zestaw

Oprócz wprowadzenia znaczących zmian w swoich ofertach mix zielony operator Plus uzupełnił swoją ofertę o zestaw dla najmłodszych. Oprócz telefonu (promowany jest Samsung Galaxy J3 2016), oferty JA+ MIX Elastyczny 30 dostaniemy dedykowany kubek z filmu „Smerfy”, który trafi na ekrany kin 26 maja.

Więcej na ten temat – Smerfny zestaw z nowym JA+ MIX.

 

Laptop za 0 zł w Play

Znowu Play, lecz tym razem nie z ofertą głosową, a Internetem mobilnym. Do pakietu 50 GB miesięcznie dostaniemy laptopa lub tableta do wyboru już od 0 zł w opłacie startowej. Koszt abonamentu wynosi (w zależności od długości trwania umowy i wybranego sprzętu) od 49,99 do 89,99 zł miesięcznie. Nie jesteśmy jednak skazani na tablet czy laptopa – operator udostępnia do wyboru również konsole do gier.

Więcej na ten temat – Pomysł na prezent Play – sprzęt od 0 zł.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów