Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Poświąteczna obniżka cen 6 smartfonów w Play i RBM

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Przeceny w Play i RBM

Stało się to, o czym mówiłem końcem zeszłego tygodnia. Nastąpiła poświąteczna obniżka cen, przynajmniej u operatora P4. W ofercie Play i Red Bull Mobile tanieje bowiem 6 modeli i to nie tylko w ofertach na abonament.

Tańsze telefony w Play i Red Bull Mobile

Kompleksowa obniżka cen dotyczy nie tylko telefonów w abonamencie, ale również mixie, pakietach duet i rodzinnych oraz ofertach dla firm. Poniżej prezentujemy najciekawsze pakiety:

Przeceny w Play i RBM

A oto lista przecenionych smartfonów w ofertach P4:

Jeżeli szukałeś dobrej oferty z którymś z powyższych modeli, to masz doskonałą okazję, aby zaoszczędzić sporo gotówki. Lepiej się pospieszyć z dokonaniem decyzji – nie wiadomo bowiem dokładnie jak długo będą trwać rabaty w Play i Red Bull Mobile.

Cennik Play i RBM

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.