Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush – oferty na kartę

Plush logotyp

Plush to najmłodsza marka Plusa, jednego z największych operatorów na polskim rynku telefonii komórkowej. Została wprowadzona w 2014 roku i miała być odpowiedzią na sieć Heyah, która również jak Plush jest skierowana głównie dla ludzi młodszych. Plush jest naturalnym sukcesorem sieci 36.6, która nie odniosła większego sukcesu w sferze prepaid i została zlikwidowana. Znakiem rozpoznawczym marki jest maskotka zwana Plushakiem występująca we wszystkim reklamach sieci. Oprócz prepaidów Plush oferuje również pakiety mix, zarówno z telefonem, jak i bez.

Oferty Plush na kartę

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (76 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witam , mam od 07.07. abonament w plushu za 30 zł. w ofercie jest ,że facebook, messnager, itp nie zużywają transferu , jednak widzę, że zużywają i to błyskawicznie było np. 6 mb .a po 3 min już 16 . Czy coś powinnam uruchomić żeby nie zużywało?

PLUSH 20:01

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: