Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – usługa Serwis Wyświetlacza w Aplikacji

5

Plus uruchamia w dniu 30 listopada nową usługę związaną z ubezpieczeniem wyświetlacza telefonu. Zielony operator oferuje teraz ochronę ekranów również używanych smartfonów, które pochodzą z innego źródła, tj. nie zostały zakupione w sieci Plus GSM. Warunek jest jeden – operator musi być zapewniony o dobrym stanie wyświetlacza. Nie trzeba jednak udawać się do salonu, aby potwierdzić brak uszkodzeń. Wystarczy ściągnąć specjalną aplikację, która zdalnie postawi diagnozę.

Ochrona ekranu w Plusie

Usługa dostępna jest dla wszystkich klientów sieci Plus – zarówno właścicieli pakietów na abonament, mix czy na kartę. Oto przykładowa oferta zielonego operatora z telefonem:

Dzięki aplikacji Serwis Wyświetlacza stworzonej przez firmę Digital Care potwierdzimy nienaganny stan ekranu bez wychodzenia z domu. Jej obsługa jest bardzo intuicyjna i prowadzi użytkownika przez kolejne etapy. Dostępna jest dla użytkowników smartfonów z Androidem i iOS na pokładzie. Wszystko, co musisz zrobić:

  1. Ściągnij aplikację Serwis Wyświetlacza.
  2. Wykonaj zdjęcie w lustrze i aktywuj usługę.
  3. Jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie – aktywuj usługę z poziomu aplikacji.

Za sprawdzenie i określenie stanu wyświetlacza odpowiadają specjalne algorytmy. Jak mówi Inga Zdzińska, Head of Digital Care LAB:

Aplikacja Serwis Wyświetlacza to nasza odpowiedź na problem diagnozy stanu wyświetlacza w telefonach używanych. W pełni zdalny proces pozwala klientowi objąć urządzenie usługą od ręki i bez wychodzenia z domu, a także bez konieczności długiego oczekiwania na wynik oględzin zdjęcia telefonu przez eksperta, co ma miejsce w niektórych aplikacjach. To zasługa unikalnych algorytmów, nad którymi pracowaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat i które wykorzystują stale polepszającą się jakość smartfonów i zainstalowanych w nich aparatów.

Tak przedstawiają się ceny usługi:

  • dla klientów mix i na kartę – 7 zł za 30 dni, możliwość naprawy sprzętu do 700 zł w okresie roku
  • dla klientów abonamentu – 10 zł za 30 dni, możliwość jednej naprawy rocznie do wartości telefonu

Źródło: Plus.


Serwis Wyświetlacza w aplikacji – regulamin usługi

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AdamMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Niewiem jak to możliwe że taka duża firma współpracuje z takimi oszusta i jak digital care chyba muszą dostawać od nich działkę od sprzedanych polis. Ja osobiście zostałem oszukany przez dc, plus umywa ręce twierdząc że to firma zewnętrzna jedyne w czym mogą mi pomuc to wykręcić numer z ich telefonu. Ta że po wielu latach przygody z plusem kończę ja w grudniu. Ubezpieczenie to wielka ściema strata czasu i nerwów.

Adam
Gość
Adam

Jedni warci drogich, ja przenoszę wszystkie nr z plusa bo śni plus ani digital care nie są warci moich pieniędzy oszuści

Adam
Gość
Adam

I digital tez

Adam
Gość
Adam

Najlepiej to się sami zmodernizujcie ile razy można zgłaszać wyświetlacz? Płace i mi mówią ze nie mam tej opcji. Złodzieje!!!!!!!

Adam
Gość
Adam

https://www.uokik.gov.pl/kontakt.php
Odpowiednia instytucja