Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play przyspiesza w roamingu krajowym

avatar
2
play

Play nie rezygnuje z Zasięgu Czterech Sieci w roamingu krajowym. Takie słowa wypowiada Marcin Gruszka, rzecznik fioletowego operatora, na swoim oficjalnym blogu. Zapowiada zarazem przyspieszenie Internetu w roamingu krajowym, który została wcześniej ograniczony w grudniu i następnie czerwcu. Podkreśla również zacieśnienie współpracy z Orange w tym zakresie, a której owoce mają być odczuwalne jak nie w tym, to w kolejnym roku.

Szybszy Internet w Play

Wielu klientów sieci Play było niemile zaskoczonych decyzjami operatora, który ograniczył prędkość Internetu w Zasięgu Czterech Sieci do 3 Mb/s w grudniu 2016 oraz do 1,5 Mb/s pół roku później – w czerwcu bieżącego roku. Rzecznik Play informuje, że łącze będzie szybsze niż dotychczas.

Przykładowa oferta Play z telefonem:

Nie są znane szczegóły dotyczące szybkości i terminu, kiedy ma nastąpić zmiana na lepsze. Nie będzie to od razu prędkość „kosmiczna”, jak dowiadujemy się w komunikacie, ale i tak ma być o wiele lepiej niż do tej pory. Oznacza to, że w najbliższych miesiącach współpraca z Orange ma wyjść na dobre klientom Play.

Całość wypowiedzi na blogu Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Przed momentem sprawdziłem i faktycznie prędkość podniesiona do 3 mb (wcześniej 1,5 mb) przy podłączeniu do sieci Plus

Mnie nie łączy z nadajnikami Orange

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: