Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play przyspiesza w roamingu krajowym

2

Play nie rezygnuje z Zasięgu Czterech Sieci w roamingu krajowym. Takie słowa wypowiada Marcin Gruszka, rzecznik fioletowego operatora, na swoim oficjalnym blogu. Zapowiada zarazem przyspieszenie Internetu w roamingu krajowym, który została wcześniej ograniczony w grudniu i następnie czerwcu. Podkreśla również zacieśnienie współpracy z Orange w tym zakresie, a której owoce mają być odczuwalne jak nie w tym, to w kolejnym roku.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Szybszy Internet w Play

Wielu klientów sieci Play było niemile zaskoczonych decyzjami operatora, który ograniczył prędkość Internetu w Zasięgu Czterech Sieci do 3 Mb/s w grudniu 2016 oraz do 1,5 Mb/s pół roku później - w czerwcu bieżącego roku. Rzecznik Play informuje, że łącze będzie szybsze niż dotychczas.

Przykładowa oferta Play z telefonem:

Nie są znane szczegóły dotyczące szybkości i terminu, kiedy ma nastąpić zmiana na lepsze. Nie będzie to od razu prędkość „kosmiczna”, jak dowiadujemy się w komunikacie, ale i tak ma być o wiele lepiej niż do tej pory. Oznacza to, że w najbliższych miesiącach współpraca z Orange ma wyjść na dobre klientom Play.

Całość wypowiedzi na blogu Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tro Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tro
Gość
Tro

Mnie nie łączy z nadajnikami Orange

Tro
Gość
Tro

Przed momentem sprawdziłem i faktycznie prędkość podniesiona do 3 mb (wcześniej 1,5 mb) przy podłączeniu do sieci Plus

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów