Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play ogranicza krajowy roaming do 1,5 Mb/s

Play kolejny raz obniża prędkość roamingu krajowego. Poprzednia obniżka, która miała miejsce w grudniu ubiegłego roku, ograniczała prędkość do 3 Mb/s. Aktualnie jest to dwukrotnie mniej - zaledwie 1,5 Mb/s. Czy to koniec Zasięgu 4 Sieci?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Do 1,5 Mb/s w Play i RBM

Z pewnością najwięcej na decyzji operatora stracą osoby z małych miejscowości, gdzie zasięg sieci macierzystej Play wciąż może pozostawiać wiele do życzenia. Sytuacje niejednokrotnie ratowało przełączenie się do nadajników Orange, Plusa lub T-Mobile. Obecnie korzystanie z Internetu w zasięgu tych sieci może być utrudnione.

Przykładowa oferta Play z telefonem:

Z Zasięgu 4 Sieci korzysta również partner Play - operator Red Bull Mobile. Sytuacja dotyczy również jego ofert na kartę i na abonament. Czy w przyszłości Play zrezygnuje z zasięgu Orange, Play i T-Mobile? Być może za jakiś czas prędkość roamingu krajowego zostanie ograniczona. Korzystanie z sieci macierzystej pozostaje bez ograniczeń.

Przykładowa oferta RBM z telefonem:

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów