Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wielkie zmiany w ofercie Play!

avatar
1
Play nowy abonament 2019

Od 7 czerwca Play zmienia swoją ofertę abonamentu dla osób fizycznych. Nowości to większe paczki internetowe, ale również nieco wyższe ceny. Jednak największą niespodzianką jest debiut nowej oferty – Play Homebox, która będzie oferowany z dodatkową kartą SIM Internetu mobilnego.

Nowy abonament Play

Play idzie tą samą drogą, co Orange w maju tego roku – dodaje gigabajty, lecz zarazem nieco podnosi ceny. Nowa odsłona pakietów Play Solo zapewnia większy transfer niż nowy abonament Orange.

Jak zmienia się transfer w Play:

  • Solo S: 5 -> 7 GB
  • Solo M: 10 -> 20 GB
  • Solo L: 30 -> 35 GB

Odpowiadające im pakiety w Orange mają odpowiednio 7, 15 i 30 GB. Zmieniają się także ceny (w Orange o 5,01 zł).

  • Solo S: 30 -> 35 zł
  • Solo M: 50 -> 55 zł
  • Solo L: 60 -> 70 zł

Szczegóły nowych pakietów abonamentu Play:

nowy abonament Play

Wciąż będzie oferowany pakiet telewizji Play NOW i Tidal (do 6 miesięcy za darmo) w wyższych niż Solo S pakietach. Nowa oferta Play Homebox zawiera dodatkowo kartę SIM z transferem 150 GB na pełnej prędkości, którą można wykorzystać w dowolny sposób.

Komentarz Jean Marc Hariona, prezesa Play:

Zmienia się sposób korzystania z urządzeń mobilnych, stale rośnie zapotrzebowanie na szybki Internet wysokiej jakości i użytkownicy wykorzystują coraz więcej danych. PLAY wprost odpowiada na te ewoluujące preferencje konsumentów pod kątem sieciowym oraz ofertowym. Już od wielu miesięcy PLAY jest numerem 1 w rankingu speedtest.pl, zapewniając swoim użytkownikom średnią prędkość Internetu mobilnego we własnej sieci na poziomie 24,37 Mb/s w kwietniu. A teraz, chcąc zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenie naszej sieci wprowadzamy większe pakiety danych. Stąd też zupełnie nowa oferta PLAY HOMEBOX – superszybki Internet w telefonie dla każdego i dodatkowa karta SIM z Internetem do domu, do tabletu lub innych urządzeń wedle indywidualnych potrzeb.

Od 7 czerwca nową ofertę Play Homebox będzie reklamował Krzysztof Piątek, napastnik Reprezentacji Polski i zespołu AC Milan. Na dobry początek operator będzie oferował megapromocję, w której drugi smartfon będzie przeceniony o 500 zł. Więcej szczegółów na temat rabatów i obniżek cen szukajcie w naszym dziale Promocje.

Jak Wam się podoba nowa oferta sieci Play?

Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Promocja -500 zł na drugi telefon w Play Homebox:
https://komorkomat.pl/promocja/play-duet-telefon-rabat-500-zl/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: