Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play i Netflix na jednym rachunku

Play Netflix jeden rachunek

Klienci Play uzyskują możliwość połączenia płatności za usługi komórkowe i Netflix na jednym rachunku. Tym samym Play staje się pierwszym operatorem w kraju, który zapewnia swoim klientom tak silną integrację z kontem Netflix.

Netflix w Play

Fioletowy operator współpracuje z platformą VoD od końca 2018 roku, kiedy wprowadził promocję Netflix za 0 zł przez 6 miesięcy. Teraz Play staje się nową formą płatności na netflix.pl. Jest to możliwe tylko dla właścicieli abonamentu Play.

Przykładowy abonament z telefonem:

Podczas zakładania konta na Netflix pojawi się możliwość wybrania opcji płatności z Play. Obciążenie to będzie zrealizowane na rachunku telefonicznym. W każdej chwili można zrezygnować z usługi i zmienić formę opłacania subskrypcji. Uwaga – włączenie blokady zakupów mobilnych uniemożliwia skorzystanie z płatności za Netflix na rachunku Play.

Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: