Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

NET BOX – nowy Internet domowy sieci Play

1

Play uruchomił usługę NET BOX, a więc swój nowy Internet Domowy. Według zapewnień operatora ma on cieszyć szybkim i stabilnym łączem internetowym poza miastem. Tak – NET BOX ma stanowić świetne rozwiązanie dla tych osób, których zawodzi standardowy router, a więc w miejscach, gdzie występuje słaby zasięg.

Porównaj najlepsze oferty GSM

Internet bez limitu GB

NET BOX to zestaw Internetu domowego na którego składa się modem, który jest zamontowany na zewnątrz budynku. Jest on połączony kablem z routerem Wi-Fi, który znajduje się w twoim domu. Dzięki takiego rozwiązaniu sygnał ma być mocniejszy, co umożliwia uzyskanie stabilnego łącza internetowego.

Zalety NET BOX:

  • idealne rozwiązanie dla rodziny
  • łatwa instalacja lub bezpłatny montaż
  • dostęp do internetu w miejscach, które są poza zasięgiem standardowych modemów i routerów
  • eliminacja zakłóceń sygnału spowodowanych przez ściany, mury, konstrukcje budynków

Przykładowa oferta komórkowa Play:


Zestaw NET BOX dostępny jest za 69 zł miesięcznie w ofercie Play Internet bez limitu GB za 69,99 zł miesięcznie w umowie na 2 lata. Play umożliwia przetestowanie swojej nowej usługi na okres 30 dni. Jeżeli NET BOX nie spełni oczekiwań klienta, możliwe jest wypowiedzenie umowy i zwrócenie sprzętu. A ten składa się z:

  • modemu zewnętrznego Huawei B2338 (25×25 cm)
  • routera Wi-Fi Huawei B2338 (13×17 cm)

Play zapewnia ponadto szczegółową instrukcję użytkowania, zestaw montażowy, zasilacz z przewodem zasilającym oraz 10-metrowy kabel.

Przejdź do oferty

NET BOX – nowy Internet domowy sieci Play
4.2 (83.33%) 12 głosów

Advertisement
avatar