Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera Google Pixel 7 6 października! Będą 2 smartfony i smartwatch

Google Pixel 7 Pro

Premiera Google Pixel 7 – a także Pixel 7 Pro – odbędzie się w przyszłym miesiącu. Oba smartfony zadebiutują bowiem 6 października. Dołączy do nich nowy watch amerykańskiego producenta.

  • zbliża się premiera Pixel 7 i 7 Pro
  • smartfony zadebiutują 6 października
  • wraz z nimi zadebiutuje nowy Pixel Watch

Coraz bliżej premiera Pixel 7 i 7 Pro

Co jeszcze wiemy o nadchodzących Pixelach? Okazało się, że nie będą one napędzane nowym procesorem Tensor 2. Jego oficjalna nazwa to Tensor G2. Nie podano (jeszcze) więcej szczegółów na jego temat, ale poprzednik był taktowany zegarem do 2,80 GHz. Należy przypuszczać, że jego następca będzie co najmniej tak samo szybki.

Ujawniono ponadto dostępną kolorystykę nadchodzących urządzeń. Pixel 7 będzie oferowany w wersjach Obsidian, Lemongrass oraz Snow, a wyższy model Pixel 7 Pro w Obsidian, Hazel i Snow.

Generacja Pixel 7 otrzymała m.in. kanadyjski certyfikat i już za kilka tygodni zadebiutuje na rynku. Z wcześniejszych przecieków wiemy, że można liczyć na ekrany OLED o przekątnej 6,40-6,70″ z odświeżaniem 90 lub 120 Hz (odpowiednio Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro), a także na aparaty 50+13 i 50+13+48 Mpix. Na pokładzie obu Pixeli ma zadebiutować najnowszy Android 13.

Tego samego dnia zadebiutuje także Pixel Watch 6.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Pixel na wrzesień 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.