Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro z certyfikatem

avatar
Pixel 7 series

Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro zbliża się powoli, acz systematycznymi krokami. I z każdą chwilą wiemy o tych modelach coraz więcej. Okazją do poszerzenia wiedzy jest pojawienie się tych modeli na liście certyfikacyjnej REL Kanada. Ujawnia ona między innymi numery techniczne obu telefonów i systematyzuje ich nazwy.

  • Obydwa Pixele 7 z Tensorem na pokładzie
  • Model Pro otrzyma trzeci aparat w postaci teleobiektywu
  • nieznana jest na ten moment ich cena

Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro

Oba modele smartfonów prawdopodobnie zadebiutują już w październiku tego roku. Nie jest to co prawda jeszcze pewna data, jednak na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby taki stan rzeczy miał się zmienić.

Zgodnie z listą certyfikacyjną Google Pixel 7 jest oznaczony jako GQML3 i GVU6C, natomiast Google Pixel 7 Pro to GE2AE i GP4BC. Prawdopodobnie także pod takimi oznaczeniami trzeba będzie wypatrywać kolejnych informacji o tych modelach jeszcze przed premierą.

Google Pixel 7 będzie pod względem wyglądu przypominał dość mocno aktualnego Pixela 6. Natomiast model Pro otrzyma już potrójny aparat główny, co znacząco wyróżni go w stosunku do innych modeli. Obydwa modele powinny mieć aparat główny o matrycy 50 Mpix Samsung GN1. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny 13 Mpix Sony IMX38. Dodatkowo model Pixel 7 Pro otrzyma jeszcze teleobiektyw o matrycy 48 Mpix.

Wiadomo również, że Google Pixel 7 będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,4 cala wykonany w technologii OLED. Będzie on obsługiwał częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz. Natomiast model Pro będzie miał do zaoferowania przekątną 6,7 cala i odświeżanie na poziomie 120 Hz. Oczywiście będzie tutaj również ekran OLED.

Na pokładzie obu modeli zobaczymy również najnowsze wydanie autorskiego procesora Tensor. Nie zabraknie tutaj również najnowszej, czystej wersji Androida 13. Ceny na razie nie są znane. Wątpliwe również, aby modele te pojawiły się w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Pixel na sierpień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: