Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

eSIM dostępny dla klientów Orange

eSIM w Orange

Orange Polska wprowadził eSIM, czyli elektroniczną wersję klasycznej karty SIM. Początkowo jest ona dostępna dla 3 modeli smartfonów, a operator będzie wdrażał kolejne urządzania, na których jego klienci będą mogli zainstalować eSIM. Nowa usługa jest dostępna dla właścicieli abonamentu i ofert na kartę, a także dla klientów biznesowych.

eSIM w iPhonie

Instalacja karty eSIM w telefonie jest bardzo prosta. Aby dokonać tej czynności, wystarczy zeskanować kod QR otrzymany od operatora. Co ważne, na jednym smartfonie może znajdować się jednocześnie kilka kart eSIM. Obecnie usługa dostępna jest dla właścicieli następujących smartfonów:

Przykładowa oferta Orange z iPhonem XR:

Komentarz Jean-Françoisa Fallachera, prezesa Orange Polska:

Orange Polska proponuje klientom najnowsze innowacje technologiczne. Cieszę się, że jako pierwszy polski operator możemy zaproponować korzystanie z eSIM, czyli wirtualnej karty SIM. Od dziś to rozwiązanie jest dostępne w wybranych modelach smartfonów, ale przygotowujemy się do wdrożenia eSIM na kolejnych urządzeniach.

Kartę eSIM można zamówić przy wyborze nowej umowy z operatorem przez Internet, infolinię czy osobistą wizytę w salonie. Orange umożliwia również wymianę tradycyjnych kart SIM na eSIM. Pierwszych 5 wymian w miesiącu jest darmowych, kolejne zaś kosztują 25 zł.

Na początku 2019 roku pomarańczowy operator planuje rozszerzyć możliwość korzystania z kart eSIM na smartwatche, a następnie również na inne urządzenia mobilne.

Źródło: Orange.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów