Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

5 najpopularniejszych telefonów w Orange w 2018 roku

Abonament Orange

Wojtek Jabczyński, rzecznik sieci Orange, podał listę 5 hitów sprzedażowych z 2018 roku. Kilka dni wcześniej podobną listę przygotował rywal pomarańczowego operatora, Play. Jak się okazuje, niektóre modele smartfonów były bardzo popularne zarówno u jednego, jak i u drugiego operatora komórkowego.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Huawei P20 Lite <<<


Podobnie jak w Play, klienci pomarańczowego operatora chętnie sięgali po starsze generacje z 2017 roku. Obecność na rynku nowszych modeli sprawia, że takie telefony często są bardzo tanie.

Przykładowa oferta Orange:

Najpopularniejsze telefony w 2018 roku w Orange:

  • Huawei Mate 10 Lite
  • Samsung Galaxy J5 (2017)
  • Huawei P20 Lite
  • Samsung Galaxy J3 (2017)
  • Huawei Y6 (2018)

Huawei Mate 10 Lite, zeszłoroczny Y6 oraz Samsung Galaxy J5 (2017) znajdują się także na liście 5 hitów sprzedażowych Play w 2018.

Z powyższego zestawienia Orange najbardziej atrakcyjnie prezentuje się Huawei P20 Lite, którego mieliśmy okazję testować we wrześniu ubiegłego roku. Pod względem użytych podzespołów jest to bliźniaczy model do starszego o kilka miesięcy Mate’a 10 Lite, lecz jest bardziej poręczny i elegancki. Ponadto ma nowsze oprogramowanie, lepszą kamerkę do selfie, Dual SIM i NFC.

Źródło: Orange.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów