Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO Reno8 Pro pojawia się w serwisie Geekbench. Prawdopodobnie

OPPO Reno8 5G

OPPO Reno8 Pro pojawia się w serwisie Geekbench. Tak przynajmniej się wydaje, gdyż na portalu znaleziono model o oznaczeniu PFZM10, który prawdopodobnie jest właśnie OPPO Reno8 Pro. Model ten ma należeć do klasy premium jeśli chodzi o wykonanie. Ma również mieć na pokładzie procesor od MediaTeka.

  • OPPO Reno8 Pro otrzyma procesor od MediaTeka
  • zaoferuje spore możliwości fotograficzne
  • OPPO Reno8 Pro może pojawić się już za parę tygodni

OPPO Reno8 Pro

Najnowsze przecieki i wspomniany wcześniej serwis wspomina, że na pokładzie OPPO Reno8 Pro zagości procesor MediaTek Dimensity 8100. Będzie on współpracował z 12 GB pamięci RAM. Mogą także pojawić się inne konfiguracje pamięciowe. Smartfon dostanie także do 256 GB przestrzeni dyskowej wykonanej w szybkiej technologii UFS 3.1. Nie zabraknie tutaj oczywiście obsłigi sieci 5G.

Niewiele więcej wiadomo na temat tego konkretnego modelu. Jednak posiłkując się informacjami o modelu bez przyrostka „Pro” możemy być niemal pewni, że znajdziemy tutaj ekran wykonany w technologii OLED. Będzie on miał przekątną większą niż 6,6 cala. Nie zabraknie tutaj również częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz.

W przypadku aparatów wydaje się, że OPPO Reno 8 Pro może mieć nawet poczwórny aparat główny. I właśnie tym będzie się różnił od wcześniej wymienionego brata. Trudno stwierdzić jaki będzie aparat podstawowy. Znajdziemy natomiast tutaj zapewne jednostkę ultraszerokokątną i teleobiektyw, czym model ten będzie się wyróżniał w stosunku do klasycznego modelu. Na froncie znajdziemy zapewne pojedynczą kamerkę do selfie o matrycy 32 Mpix.

OPPO od dłuższego czasu znane jest z możliwości jakie daje szybkie ładowanie. Nie inaczej będzie w tym modelu. Przy baterii o pojemności minimum 5000 mAh można spodziewać się obsługi szybkiego ładowania na poziomie minimum 80 W. Możliwe, że znajdzie się tutaj również ładowanie bezprzewodowe. Na pokładzie zaimplementowany będzie Android 12 przykryty autorską nakładką.

Na ten moment nie ma jeszcze żadnych konkretnych informacji na temat daty premiery OPPO Reno8 Pro. Nie ma na razie również informacji o cenie. Ale skoro model ten pojawia się już w serwisie Geekbench to do jego premiery jest już bliżej niż dalej. Smartfon prawdopodobnie pojawi się również na rynkach europejskich ale zapewne z pewnym opóźnieniem.

Zobacz również: TOP 5 telefonów OPPO na maj 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.