Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W sieci pojawiły się informacje na temat nowej generacji OPPO Reno 5 w mocniejszej wersji Pro. Pierwsze informacje mówią o dwóch modelach, jednak uważa się, że są to dwie wersje tego samego smartfona. Dzięki temu poznaliśmy wstępne informacje dotyczące specyfikacja, a premiera modelu wydaje się być już blisko.

Mocne podzespoły i MediaTek lub Snapdragon na pokładzie

Wszystko wskazuje na to, że sercem OPPO Reno 5 Pro – i ewentualnie wersji z plusem – będzie MediaTek Dimensity 1000+. Niektóre źródła dodają jednak, że dotyczy to tylko wersji przeznaczonych na rynek chiński. Wersja global może być wyposażona natomiast w Snapdragona 765, choć równie dobrze najmocniejsza wersja może być wyposażona we flagowego Snapdragona 875. Do dyspozycji użytkownika będą wersje 8 GB i 12 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o przestrzeń dyskową, prawdopodobnie zobaczymy tutaj maksymalnie 256 GB miejsca na pliki.

W przypadku ekranu zapewne zobaczymy tutaj panel o przekątnej 6,55 cala i rozdzielczości Full HD+. Możliwe, że będzie on wykonany w technologii AMOLED. Jeśli tak będzie to zapewne czytnik linii papilarnych zapewne zostanie zaimplementowany w ekranie.

Jeśli chodzi o aparat, to dostępne informacje wspominają o poczwórnym aparacie głównym. Podstawowa jednostka powinna być wyposażona w matrycę 64 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika zostanie zapewne oddany aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełniają dwa „oczka” po 2 Mpix. Na froncie zaś prawdopodobnie będzie pojedynczy aparat do zdjęć selfie 32 Mpix. Trzeba jednak zaznaczyć, że niektóre źródła wspominają także o matrycy 44 Mpix.

Ciekawie, jak to w OPPO, wygląda kwestia baterii. Prawdopodobnie zobaczymy tutaj szybkie ładowanie na poziomie aż 65 W. Bateria będzie miała pojemność 4250 mAh. Jednak żeby tak szybko go naładować, ogniwo będzie podzielone na dwie równe części.

Na ten moment nie wiadomo jakie będą ceny modeli OPPO Reno 5 Pro i jego wersji z plusem. Jeśli chodzi zaś o sama premierę, to zapewne zobaczymy je jeszcze przed końcem roku. Natomiast na rynku europejskim smartfony te mogą dotrzeć w styczniu 2021 roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów