Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chińskie OPPO nie zwalnia tempa i przygotowuje kolejne modele z serii Reno 4. Tym razem pojawiły się informacje na temat OPPO Reno 4 SE, który będzie należał do średniej półki i będzie posiadał kilka mocnych punktów specyfikacji.

Ekran AMOLED i wyższe odświeżanie

Wedle dostępnych informacji, na pokładzie powinien znaleźć się procesor MediaTek Dimensity 800. Widać, że w ostatnim czasie sporo chińskich producentów znów zwróciło się w kierunku jednostek od MediaTeka. Smartfon będzie posiadał na pokładzie 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej.

W OPPO Reno 4 SE powinniśmy zobaczyć ekran o przekątnej 6,43 cala wykonany w technologii S-AMOLED. Co istotne będzie on posiadał odświeżanie na poziomie 90 Hz. Jego proporcje powinny wynieść 20 na 9 i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Znalazło się tutaj także miejsce na dziurkę w ekranie na aparat do selfie.

W przypadku aparatów powinniśmy dostać potrójny aparat główny umieszczony w charakterystycznej wyspie. Podstawowa jednostka będzie posiadała matrycę 48 Mpix. Dość zagadkowo wyglądają pozostałe aparaty. Według dostępnych informacji aparat ultraszerokokątny, który jednocześnie będzie dedykowany zdjęciom makro będzie posiadał matrycę o rozdzielczości jedynie 2 Mpix. Tak samo wygląda sprawa z kolejnym aparatem dedykowanym zdjęciom w czerni i bieli. Można mieć wielkie wątpliwości, czy te aparaty będą rzeczywiście w pełni funkcjonalne jak przystało na urządzenia z 2020 roku. Na froncie zaś znalazło się miejsce dla pojedynczego aparatu o matrycy 32 Mpix.

OPPO Reno 4 SE będzie posiadał baterię o pojemności 4300 mAh wyposażoną w szybkie ładowanie na poziomie 65W. Wiele wskazuje, że może to być bateria dwuczęściowa, gdyż tylko taka jest w stanie obsłużyć tego typu szybkość ładowania.

Na ten moment nie znamy ewentualnej daty premiery. Nieznana jest również oficjalna cena, jednak można się spodziewać kwoty około 380 dolarów. OPPO Reno 4 SE będzie dostępny na rynkach azjatyckich ale istnieje pewna szansa na pojawienie się go w Europie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów