Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO Reno 10 zaprezentowany. Już w sprzedaży

OPPO Reno 10

Po miesiącach różnego rodzaju przecieków oficjalnie zaprezentowana została seria OPPO Reno 10. Należą do niej trzy różne modele. Oprócz podstawowej wersji, znalazł się wariant Pro oraz Pro Plus. Zaprezentowana została zatem od razu całą rodzina urządzeń, które mają wspólny projekt, natomiast różnią się niektórymi elementami takimi jak procesor.

  • OPPO Reno 10 już w sprzedaży
  • na pokładzie znalazł się popularny Snapdragon
  • smartfon oferuje całkiem ciekawe aparaty

OPPO Reno 10

To podstawowy wariant, który można zaliczyć do średniej klasy urządzeń. Na pokładzie znalazł się Snapdragon 778G sparowany z maksymalnie 12 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono do 512 GB przestrzeni dyskowej. Nie brakuje tutaj również obsługi sieci 5G.

OPPO Reno 10 ma do zaoferowania ekran wykonany w technologii OLED z zagiętymi krawędziami. Posiada on przekątną 6,7 cala i obsługuje rozdzielczość Full HD+. Nie zabrakło tutaj oczywiście odświeżania na poziomie 120 Hz. Zaimplementowano także czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem.

Ciekawe prezentuje się w tym modelu aparat. Podstawowa jednostka otrzymała matrycę o rozdzielczości 64 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika jest aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 8 Mpix. Ale znalazł się także teleobiektyw z podwójnym zoomem optycznym i matrycą 32 Mpix. Na froncie także zobaczymy aparat do selfie o matrycy 32 Mpix.

OPPO Reno 10 oferuje baterię o pojemności 4600 mAh. Obsługuje ona szybkie ładowanie o mocy 80 W. Z ciekawostek, znalazł się tutaj również czujnik podczerwieni, który w ostatnim czasie nie zdarza się zbyt często. Ceny tego modelu zaczynają się od około 355 dolarów. Oczekuje się, że smartfon wraz z pozostałymi wariantami pojawi się na rynkach globalnych.

Zobacz również: TOP 5 telefonów OPPO na maj 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.8/5 - (6 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów